TAPICERSTWO SAMOCHODOWE LEGNICA

Tapicerstwo samochodowe w Legnicy wykonuje kompleksowe usługi w branży motoryzacyjnej. Jeśli swoje auto traktujesz indywidualnie, chciałbyś mieć wykonane wnętrze tak jak Tobie się zapragnie lub lubisz mieć zadbany i wygodny samochód to trafiłeś bardzo dobrze. Obszyjemy dla Ciebie całe wnętrze samochodu oraz wymienimy zużyte elementy tapicerki samochodowej. Wykonujemy prace tapicerskie w każdej marce aut.

Tapicer samochodowy Legnica wykonuje usługi:

  • Wymiana tapicerki skórzanej i materiałowej
  • Naprawa gąbki w fotelu
  • Oklejanie boków drzwi
  • Oklejanie podsufitówki
  • Obszywanie mieszka zmiany biegów, hamulca ręcznego
  • Obszywanie łodzi, jachtów
  • Obszywanie siedzisk motocyklowych
  • Prace nietypowe

Tapicerowanie foteli samochodowych oraz kanap

Wymiana tapicerki samochodowej na nową najbardziej zmienia wnętrze samochodu. U nas możesz dobrać sobie różne wzory materiałów lub skór samochodowych. Możemy dla Ciebie wykonać dowolny wzór tapicerki, przynieś swój projekt bądź zdjęcie wnętrza, które Ci się podoba a my to wykonamy.

Naprawa tapicerki samochodowej

Najczęstszym problemem w tapicerce samochodowej jest przetarcie boku siedziska i oparcia. Te elementy są najbardziej narażone na zniszczenie spowodowane niczym innym jak wsiadaniem do auta. W najgorszych wypadkach przy wsiadaniu czuć metalowe elementy stelaża fotela. Jeśli masz taki problem to zapraszam do zakładu tapicerskiego AUTOMARC. Wymienimy uszkodzone elementy, dobierzemy tak materiał aby nie było widać żadnej różnicy. W przypadku skóry też nie będzie problemu z doborem koloru, ponieważ mamy możliwość zabarwienia skóry pod kolor skóry w aucie. Czasami występuje konieczność naprawy gąbki. Najczęściej uszkodzenia gąbki powstają w autach z kubełkowymi fotelami, gdzie wystające boki bardzo narażone są na uszkodzenia powstające przy wsiadaniu. Taki problem występuje także w paroletnich autach ale nie musisz się tym martwić, my to możemy naprawić.

Właściciele starszych samochodów mogli się spotkać z problemem szurającego po głowie materiału podsufitówki. Odklejanie podsufitówki od dachu jest spowodowane utleniającą się pianką między dachem a materiałem czego przyczyną jest pranie posufitówki. Taki sam problem występuje z tapicerką na drzwiach. Jedynym najlepszym rozwiązaniem jakie polecam w takich sytuacjach jest wymiana materiału. Ściągniemy stary materiał, wyczyścimy a następnie okleimy Twój dach bądź boki drzwi nową tkaniną.   

 

Tapicer samochodowy legnica, Tapicerstwo samochodowe Legnica