Tapicer meblowy Legnica

Tapicerstwo meblowe nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeśli posiadasz stary, zniszczony mebel to jesteśmy w stanie dla Ciebie całkowicie odnowić lub zmienić jego wygląd na taki jak sobie życzysz. U nas znajdziesz materiał tapicerski jaki Ci się spodoba, nie musisz dodatkowo jeździć i szukać.

Oferta na tapicerowanie mebli obejmuje:

  • Wymiana obić na starych meblach tapicerowanych
  • Renowacja mebli tapicerowanych tj. krzesła, kanapy, sofy, narożnika
  • Tapicerowanie sprzętu rehabilitacyjnego i szpitalnego
  • Obszywanie wystroju barów
  • Produkcja mebli tapicerowanych na wskazany wymiar
  • Nietypowe prace tapicerskie

Renowacja, naprawa mebli tapicerowanych

Jeśli Twój mebel nie cieszy Cie wyglądem, jest zużyty, wysiedziany, a nie chcesz go wyrzucać bo wiesz, że jest wartościowy to trafiłeś do odpowiedniego zakładu tapicerskiego. Możemy zostawić stary wzór lub wykonać inny. Do wyboru masz nie tylko wzór i kolor materiału lub skóry ale także kolory nici, sznury, wypustki, gwoździe ozdobne w różnych wzorach, guziki materiałowe lub szklane przypominające kryształ.  Działamy kompleksowo, wymieniamy nie tylko wierzchnią warstwę ale także jeśli zajdzie potrzeba wymieniamy wysiedziane pianki tapicerskie, sprężyny czy też pasy nośne. Firma Tapicer AUTOMARC gwarantuję, po wykonaniu usługi poczujesz ogromną różnicę w komforcie użytkowania swojego mebla.

 

 

 

Renowacja mebli antycznych, prace stolarsko tapicerskie

Jeśli posiadasz antyczny mebel, który ma uszkodzone nie tylko takie rzeczy jak tapicerka meblowa i elementy wewnętrzne ale także elementy drewniane to możesz oddać go w nasze ręce. Współpracujemy z solidną pracownią stolarską, która wykona wszelkie prace związane właśnie z drewnem, a jeśli wyjdzie potrzeba wymieni uszkodzone elementy na nowe. 

Nietypowe prace tapicerskie

Tapicerstwo nietypowe także nie jest przeszkodą. Jeśli zauważyłeś coś za granicą i w Polsce nie możesz tego znaleźć przyjdź do nas ze swoim projektem lub zdjęciem. Jesteśmy w stanie stworzyć pufy z oparciem lub bez, pikowane bądź w pasy, ściany pikowane, łóżka tapicerowane dla Ciebie lub dla Twojego psiaka. Wykonamy pikowanie drzwi, a także inne pomysły na upiększenie swojego domu lub mieszkania.

 

Tapicer Wałbrzych, tapicer legnica