RENOWACJA SKÓRY LEGNICA

Jeśli masz skórzaną tapicerkę czy to na meblach czy też w aucie to kierujemy ofertę do Ciebie. Skóra z biegiem czasu staje się sztywna, powstają na niej zgięcia, może się wytrzeć kolor, a nawet przedziurawić. Nie musisz się tym martwić, wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my Ci naprawimy Twoją tapicerkę skórzaną. Używamy środków renomowanych firm, które były przez nas sprawdzone i używamy ich od lat.

W zakresie renowacji skórzanej tapicerki oferujemy:

  • Malowanie samochodowej i meblowej tapicerki skórzanej
  • Łatanie mniejszych dziur i ubytków w skórze
  • Wymiana elementów skórzanych
  • Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
  • Usuwanie śladów po długopisie i innych uporczywych plam z tapicerki skórzanej

 

Barwienie tapicerki skórzanej

Skórzana tapicerka samochodowa jest bardziej narażona na czynniki atmosferyczne przez co skóra jaką się stosuje w przemyśle motoryzacyjnym jest trwalsza niż skóra meblowa. Niestety wraz z użytkowaniem lakier wykończeniowy na skórze się zdziera przez co kolor nie posiada żadnej ochrony. Skutkiem tego są wytarcia koloru, szare plamy. W naszej firmie odnowimy kompleksowo Twoją skórzaną tapicerkę. Uzupełnimy rysy, załatamy dziury, wyczyścimy a następnie pomalujemy. Różnica jest kolosalna po wykonaniu naszej usługi. Decydując się na usługę malowania skóry Twoje meble zostaną dodatkowo zakonserwowane przez co będą jak nowe.

Naprawa tapicerki skórzanej

Czasem się zdarza, że skóra jest już mocno zniszczona i niestety wszelkie naprawy wykonane na takiej skórze nie będą trwałe. W firmie AUTOMARC wymienimy zużyte elementy a następnie całość pomalujemy tak że nie będzie widać żadnej różnicy kolorystycznej, a mebel będzie cieszyć oko na kolejny okres użytkowania. Częstym problemem przy wymianie elementów jest problem ze znalezieniem identycznego koloru, w naszym zakładzie takiego problemu nie ma, jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie kolor do Twojej tapicerki .

Czyszczenie skórzanej tapicerki

Do czyszczenia tapicerki skórzanej posiadamy środki, które usuwają bród nawet z największych zakamarków. Po każdym czyszczeniu skóra jest konserwowana tak aby zapewnić jak najdłuższy okres czystości Twojej skóry. 

 

 

Renowacja tapicerki skórzanej legnica, renowacja skóry lubin